Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kan kutya elkoborolt...

3 hónapos kan kutya elkoborolt anyja utan de nem jott vissza csak az anya. Szerintetek hazatalál? Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Mindenhol kerestük de sehol sem találjuk a kert vegen szoktek ki az se biztos hogy egyutt lehet a kicsi csak keresni ment az anyjat de az anyakutya egyedul tert haza.A kertunk vegeben termofoldek vannak es ma amikor eltunt pont benne aratott a kombany de nem lattuk tenyleg sehol kiabaltunk futyultunk de hangjat se hallottuk ...lehet hogy megijedt es vilagga szaladt elole vagy szerintetek mi lesz most?

2015. szept. 22. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hónaposan nagyon pici... sajnos bármi történhetett vele. Lehet elkapta egy róka, megfogta valaki vagy világgá szaladt... Kérdezd körbe az ott élőket, látta-e valaki vagy a környező településeken, plakátold ki.
2015. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindent bejartunk kb 1km es korzetben megllleste de semmi.A gond h kep csak babkorabol van rola azon is vagy nem figyel vagy alszik de annyit változott hogy azt kar lenne kiplakatolni jal...
2015. szept. 23. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen fajta?

Mert tudod, ha látszik rajta, hogy milyen fajta, akk lehet elvitték a c.gányok...ha szerencséd van, eladják egy kedves embernek, és jó helyen nő fel, ha mondjuk staffordshire t., akkor valszeg harcoltatni fogják vagy olyan kutya lesz, akin gyakorolhat a harcos kutya...

2015. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne pont az én kérdésem alatt rasszistaskodj legyszives.A kiskutya keverék volt és megtaláltam.Kettévágta a vonat csórikámat ugyhogy volt egy hétig sírás rivas legyszi ne is valaszoljatok mert csak eszembe jut ...én találtam rá
2015. okt. 7. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Én csak az igazat mondom, amit sokan nem látnak:)

Amúgy én ha szeretek egy kutyát, és meghal, nem úgy hívom hogy "csórikámat"...talán jobb neki holtan, mint melletted.

2015. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet neked is jobb lenne holtan mint hogy nekem irogatsz mert nem volt ilyen kérdés
2018. szept. 23. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!