Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak ebben az esetben...

Mit csinaljak ebben az esetben (fektetes, klikkerezessel)?

Figyelt kérdés

A kiskutyamnak ultetesbol megvezetessel tanitottam a fektetest, de szeretnem ha allasbol is menne neki. Emiatt megprobaltam allasbol is megvezetessel fektetni, viszont mivel igy tanulta a mozdulatsort, eloszor leul aztan szep lassan lefekszik. Nekem meg ugye a vegso cel egy hirtelen, gyors fekves lenne ultetesbol es allasbol is. Mit kellene tennem? Nem jutott eszembe megoldas erre.

Bocsi az ekezet nelkulisegert :)



2015. szept. 23. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne parázz, majd ha már jól tudja, és első szóra meg mutatásra lefekszik ülésből, akkor hasra fogja vágni magát állásból is. Arra koncentrálj, hogy legyen magabiztos meg lelkes, ha fekteted. Ülésből meg állásból feküdni majdnem ugyanaz a kutyának, az esetek többségében nem kell külön feladatként kezelni, hogy hagyja ki az ülést, mert magától is kialakul.
2015. szept. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Illetve ha mindenképpen külön feladatként akarod neki tanítani, akkor told a kutyát hátra meg le falattal az orránál fogva, amíg le nem ér a földre.
2015. szept. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!