Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 fokba fázik egy havanese?

10 fokba fázik egy havanese?

Figyelt kérdés
Nem kint tartom csak a konyhába alszik és ott éjjel kb 10-15 fok van. Sok takaró van a fekhelyén. Szerintetek fázik?
2015. szept. 24. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ázol fázolegérdemled lopod a napot és istentelenkedel.
2015. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:)
2015. szept. 24. 09:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fázik, a takarók melegítik annyira amennyire kell.
2015. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha remeg akkor fázik
2015. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 24. 10:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kb két hete nyírtam meg a Havánkat. Néha ő is reszket.

De ha hosszú szőrben van akkor nem kéne,hogy remegjen.


Bár a kutyáknak is szoknia kell a hűvösebb időt. Teljesen megbolondít mindenkit ez az időjárás.Egyik nap 30 fok másik nap 15.

2015. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj szegény kutya még fog halni milessz vele??


Istenem te csupasz vagy és mégse fázol 2 vagy 3 takaróval ennek meg szőre is van.. akkor mit mondjanak a farkasok ? Télen a minuszokba? Azért van a szőre hogy melegitse. Az én shih tzu kutyám kint van és közepesen hosszú a szőre van bent neki egy takaró és nem fagyott még meg... de még csak nem is remegett télen. Úgy utálom az ilyeneket akik úgy védik a kutyájukat mintha vmi újszülött baba lenne

2015. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó de ezek túltenyésztett kényes beteges ebek, nem lehet farkashoz vagy szilaj házőrzőkhöz hasonlítani. Nem tehetnek róla. Ha fázik, az látszik rajtuk.
2015. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!