Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatmentők vagy sintérek...

Állatmentők vagy sintérek tehettek ki ketrec csapdát kutya befogásra? (olyan, mint az élvefogó csapda)

Figyelt kérdés
Van egy kis testű kóbor kutya a környéken, pár hónapja dobták ki valahonnan. Fél az emberektől. Kaját tesznek ki neki néhányan, azt is csak úgy eszi meg, ha már elmentek onnan az emberek. Senkit nem bánt, nem támad, nem ugat, ha közelít felé valaki, inkább elszalad. Az egyik utcabeli lakó nagyon ellenezte a kutya etetését, megtiltotta a további etetést (azoknak, akik eddig enni adtak a kutyának) Azt mondta, szólt azt állatvédőknek, hogy fogják be a kutyát. De ismerve a hozzáállását, inkább a sintérnek szólhatott (azt mondta a kutyát etetőknek, hogy "inkább dögöljön éhen a kutya") Ilyen élvefogó csapdát ki tehetett ki? Állatvédő szervezet (nincs is a környéken ilyen), vagy sintér?
2015. szept. 24. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam olyant, hogy a sintér csapdát tenne ki.
2015. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor hogy fogja be a kóbor kutyákat? Mert nem hiszem, hogy szaladgál utánuk, vagy napokat tölt egy leshelyen a kutyára várva.
2015. szept. 24. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
én se hallotam hogy sintér csapdát tenne ki
2015. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező:

Hurokkal fogja be, és nem áll lesben, mert csak konkrét hívásra megy ki, konkrét helyszínre.

2015. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Bontonton!

És szerinted a kóbor kutya megvárja amíg a sintér kimegy a konkrét hívásra a konkrét helyszínre?

Vagy ha esetleg ott van a kutya amikor kiér a sintér, nem szalad el?

Mókás látvány lehet, amint a sintér hurokkal üldözi árkon-bokron át a tőle sokkal gyorsabb kutyát.

(mellesleg felénk a környékbeli állatmenhelyek szerint sincsenek állatmentők, a menhelyek pedig nem járnak ki kutyát befogni)

2015. szept. 24. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!