Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyálkás, takonyszerű cucc a...

Nyálkás, takonyszerű cucc a székleten mire utalhat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
vastagbélgyulladásra
2015. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy kis bélhurut, azaz vastagbélgyulladás. De sok esetben ez magától rendeződik, pl. előfordulhat olyankor is, amikor szokatlant evett a kutya.

Ha nem múlik, illetve a kutya kedélyén, étvágyán is látsz negatív változást, akkor vidd el orvoshoz.

2015. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hasnyálmirigy gyulladás tünete nem lehet? Valahol azt írták, hogy olajossá válik a széklet. Nem tudom ez pontosan mit jelent.
2015. szept. 24. 12:08
 4/10 anonim ***** válasza:

A nyálkás bevonat cseppet sem hasonlít az olajosra.

Ha bizonytalan vagy menj az orvoshoz vele. Senki nem látja a kutyád végtermékét, így csak a tapasztalat alapján ír feltehető okot bárki is.

2015. szept. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Voltunk, kapott antibiotikumot de megint nyálkás volt neki. Azért aggódtam.
2015. szept. 24. 13:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Mégis, mit mondott az orvos, milyen betegségre adta az antibogyót?

Nem említette, hogy mennyi idő után számíthatsz változásra, és mikor menj vissza, ha nincs változás a gyógyszer hatására sem?

2015. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vittem vissza másodjára. Csak két napig volt nagyon nyálkás neki. Azóta megint normális. Szerintem akkor ürült ki véglegesen.
2015. szept. 24. 14:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Vastagbél gyulladást mondott ő is.
2015. szept. 24. 14:29
 9/10 anonim ***** válasza:
na ugye
2015. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudod, a gyógyszernek idő kell, míg működik a hatása. Ha 2 nap után rendeződött, akkor nincs semmi gond.

Az orvos megfelelően felismerte és kezelte a helyzetet. Akkor mi vitt rá a kérdés kiírására? Nem bízol az orvosodban? Még úgy sem, hogy valóban helyesen és hathatósan járt el?

2015. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!