Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet Magyarországon huskyt...

Lehet Magyarországon huskyt tartani?

Figyelt kérdés
Úgy értem bírja a helyi éghajlatot (melegebb nyarakat, teleket) mivel a hideghez vannak szokva.

2015. szept. 26. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, persze, sokan tartanak is. A meleg nyarat mondjuk valószínűleg nem élvezi, de kibírja.
2015. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Persze:) Lehet tartani az nem azt jelenti hogy téli kutya csak azt hogy bírja a hideget:)
2015. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A meleget nem bírja,és a klíma miatt hónapokig vedlik.
2015. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
California államban is sokan tartanak ilyen kutyát, pedig (pláne LA magasságaban) ott sokkal melegebb van.
2015. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem akitám van és ő is elég nehezen bírja a meleget. Nyáron nagyon sokat kell rá figyelni. Nagyon sokat iszik és ahogy előttem írták rengeteget vedlik (bár rendszeres fésüléssel nem igazán jelent problémát). Ilyenkor a séta is macerás vele, mert mindig hűvösben szeretne lenni.
2015. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!