Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy ilyen kutyát hogyan...

Egy ilyen kutyát hogyan tanítanak meg viselkedni?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősömnek egy olyan kutyája (bull tipusú), ami, ha kutya mellett elmegy, rátámad. De nem csak ilyen hogy is mondjam, mint mondjuk az én német juhászom, hogy oda-oda morog, próbál dominálni, hanem nagyon durván, tiszta félelmetes. Hogy kezelik ezt le? Tudom, hogy tudják, mert ez már a 3. kutyájuk, amivel foglalkoznak, és utána örökbe adják..És nem érte, hogy én az enyémre rászólok, de egy tök idegen kutyának, aki ennyire rámegy, mi a jó eget lehet csinálni...csak kíváncsiságból kérdezem, eszem ágában sincs örökbefogadni :D

(már csak azért is mert nekem 2 éves a kutyám és nem akarok most mellé másikat:))


2015. szept. 26. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor elmegy egy másik kutya mellett akkor elhúzzák és összefogják a száját, hogy ne harapjon. De nem tudom biztosan.
2015. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!