Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszéd eteti a kutyáimat....

Szomszéd eteti a kutyáimat. Ti szólnátok érte?

Figyelt kérdés

Minden nap azonos időpontban a szomszéd ad a kutyáimnak enni (húst). Ezért ők ilyenkor 1 órán keresztül ott ülnek a szomszéd kerítésénél és várják.

Én minőségi táppal etetem őket, közvetlenül azelőtt kapnak enni, mielőtt a szomszéd is etet. Ennek ellenére mindig odamennek a kerítéséhez és várják.

Ti szólnátok érte, hogy ne adjon nekik enni?

Ha igen, mit mondanátok?


2015. szept. 26. 19:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy legalább SZÓLJON ha eteti a kutyáidat...
2015. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 piriiiii ***** válasza:
90%

Hogy szólnék-e??? Akkora pofont lekevernék, hogy ihaj. Hogy képzeli ezt?

A kutya etetésre mindig nagyon allergiás voltam, már azt is nehéz szemmel nézem, mikor a szüleim, a maguk hozzá nem értő módján enni adnak a kutyámnak valamit...

Igen, szólnék, sokszor ebből van a baj, hogy mit evett a kutya, macska már megint. Nem bízom az ilyesmit másra.

2015. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

igen szólnék

egyrészt azért, mert nem tudom, miből is van az a kaja, mivel eteti pontosan

másrészt gyógytápot ehet csak, és rohadt mérges lennék, ha valami mással tömné...

meg különben is, vegyen saját kutyát és azt tömje, ne másét

2015. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem macskam van, de en is szoltam a szomszednak, mikor elkezdett mindenfeleket enni adni a macskanak, amig en dolgoztam. Ne etesse. Vagy ha mkepp kesztetest erez ra, szoljon, es viszek at macskatapot, es megbeszeljük, hogy mikor mennyit adhat neki. Azota nem eteti, es harag sincs.
2015. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a szitu. Balhé volt belőle mert direkt megkértem, hogy ne tegye, de ő megis. Most ott tartunk, hogy megtiltottam a kutyám szólítgatàsàt
2015. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

igen szólnék

egyrészt azért, mert nem tudom, miből is van az a kaja, mivel eteti pontosan

másrészt gyógytápot ehet csak, és rohadt mérges lennék, ha valami mással tömné...

meg különben is, vegyen saját kutyát és azt tömje, ne másét


Teljesen igazad van válaszoló. Kitudja milyen mérgeket a neki a "drága" szomszédod.

2015. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ ki lenne aki eteti.

A szomszédunk kutyabolond, és még csak véletlenül se ártana egyetlen kutyának sem. Az egészségi állapota miatt saját kutyát már nem tartana, mert nem tudná sétáltatni, meg annyit törődni vele amennyit a kutya megérdemelne.


Ő eteti a mi kutyánkat, bár az igaz hogy előtte megkérdezte hogy szabad-e, és mit adhat neki.

Úgy egyeztünk ki hogy a kutyánk mindkét udvarban szabadon járkálhat,így a nénit is a családhoz tartozónak tekinti.

Ételt csak tőlünk és a nénitől fogad el, akkor ha a tányérjában kapja. A földről nem vesz fel semmilyen ennivalót (szándékosan lett így nevelve, ugyanis kutyamérgezéses esetek voltak mielőtt hozzánk került.)

2015. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Mindenképp szólnék, hogy ne etesse
2015. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Alap, hogy először neki kellett volna szólnia... és utána csak a te beleegyezéseddel adhat neki azt (és annyit) amennyit te megengedsz.

Szólj neki, minden jogod megvan hozzá! Nyugodtan mondd meg neki, hogy felejtse el a kutyáidat.

2015. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Plusz azért sem szabad ezt engedni, mert így a kutya bárkitől elfogadja az ételt, és így bárki elcsalogathatja/megmérgezheti.
2015. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!