Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek tapasztalat a futós...

Valakinek tapasztalat a futós derékra köthető pórázokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon régóta nézegettem őket. De sajnos nekem nem olyan kutyám van, ami szép egyenletes tempóban fut mellettem, és szerintem ezért elrántana. Ezért én nem vettem. Amúgy ha szépen egyenletesen fut melletted, akkor szerintem praktikus :)
2015. szept. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
futóövben nem melletted fut a kutya, hanem előtted. nekem van, és nagyon szeretem. Övet vegyél, és nem pórázt. Az öv. szélesebb, a derekadnak jobb.
2015. szept. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ha szeretném akkor mellettem is tud funi vele nem? mármint eleve úgy tanulta h csak mellettem vagy mögöttem jöhet, de ez gond lehet ennél? köszönöm a válaszokat:)
2015. szept. 27. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:

én a vagus dogstól rendeltem, nem hagyományos canicross öv de szerintem nagyon jó.

nekem ebben előttem fut, a gumis pórázaknak ez a lényege. melletted akár úgy is futhat, hogy egy sima kiképzőpórázt a derekadra csatolsz, ha nem engeded, hogy húzzon, akkor sztem felesleges egy kifejezetten erre szánt öv.

2015. szept. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!