Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert viselkedett igy a kutyám?

Miert viselkedett igy a kutyám?

Figyelt kérdés
a kutyusom emberszerető játékos kutyus aki életében egy embert sem ugatott meg az utcán. Póráz nélkül szoktam vinni,kistestű,imádja a gyerekeket és el sem mozdul a lábam mellől,akkor sem ha macskát lát. Van egy patak egy biciklisut mellett oda sokszor viszem. Egy no futott es a kutyam tok nyugodt volt,de amint felénk futott elkezdett ugatni mint aki megbolundult épp hogy letudtam fogni. Elnézêst kértem amiert megugatta a kutyam erre bemutatott es azt mondta hogy zarjam ketrecbe ezt a mocskos d#got! Erre felemeltem es hatrebaltam vele es a kutyam remegett. megijedtem nagyon. Elindultam kicsit a no fele hogy megnezzem van e rajta vlmi gyanus de megint morgott es oda rohant hozzam de olyan gyorsan hogy beszakadt a korme. Fogalmam sincs miert csinalta ezt!
2015. szept. 27. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez különös. Talán meg ijedhetett a nőtől amiért felétek futott. Félre érthette, azt hihette hogy bántani akar a nő, és csak meg akart védeni..
2015. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lunariana ***** válasza:
Elozo valaszolo! A kerdezo azt irta, hogy a kutya remegett, vagyis lehetseges, hogy a futasa megilyesztette, esetleg a kinezete a nonek. Ki tudja ?A kutya nem erti az emberbeszedet, az ember nem erti a kutya kommunikalasanak mivoltat/jelenteset.
2015. szept. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem megijedt.

Az enyém is megijed a futástól, csak az enyém ténylegesen rá is ront az emberre:D Éjjel-nappal szocializálnom kell, mert csúnya hátizsákkal érkezett..

2015. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!