Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Közepes termetű kutyát szeretnénk,aki egy 80m3-es teraszon élne.Napi 2-3 óra fárasztására lenne időnk.Hétvégente persze ennél sokkal több.

2015. szept. 28. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menhelyi keverék.
2015. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Beagle jó választás lenne?
2015. szept. 28. 14:06
 3/13 anonim ***** válasza:

Teraszon? A lakásba nem is mehetne be? Szerintem így nem igazán jó ötlet kutyát tartani...

Beagle csak akkor, ha bent is lehet. Makacs, nagy mozgásigényű vadászkutya egyébként, nem egy könnyű eset :)

Menhelyi keveréket javaslok, vastagabb bundával.

2015. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De persze bejöhet a lakásba csak az állandó helye lenne kint
2015. szept. 28. 14:12
 5/13 anonim ***** válasza:
valami kistestu kevereket.
2015. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 piriiiii ***** válasza:
2-es, csak kíváncsiságból kérdezem: Neked miért olyan fontos, hogy a lakásban is lehessen a kutya?
2015. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 piriiiii ***** válasza:
0%
Ja, meg hogy ne csak offoljak: egyrészt a fárasztás alatt mit értesz pontosan? A mudit tudom ajánlani, mert azt mindig ajánlom, ha arról van szó, hogy a leendő gazdinak van ideje a lefárasztásra, elég hiperaktív eb. Mondjuk az enyém most kelt fel a fekhelyéről, mint egy vénember...
2015. szept. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egy kis menhelyi keverék lenne Neked a legjobb választás. Vagy talán fajtamentésnél nézz körül. Elmondod az igényeidet, na meg, hogy mit tudnál nyújtani a kutyusnak, és kiválasztjátok együtt a megfelelő ebet.

A beagle tényleg nem lenne jó kinti kutyaként, emellett nagyon makacs, nehéz kezelni, csak biztos kezekbe való. Nem utolsó sorban vadász kutya révén hatalmas a mozgásigénye.

Ha mindenképp fajtatiszta kutyát szeretnél, nagyon olvass utána az adott fajtának, és tenyésztőtől vedd! Felejts el a jófogáson...stb. hirdetett kiskutyákat.

Jó válogatást, és kutyázást! :)

2015. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok: nem feltétlenül kell lakásban lennie egy kutyának, de akkor ne egy teraszra legyen kizárva, hanem a kertben is mozoghasson szabadon.

Másrészt, a beagle nem való csak kinti tartásra.

Ezért írtam a vastagabb bundájú menhelyi keveréket - nem fázik télen, és a 80 m2 is jobb nagyobb, mint a menhelyi 2-3 m2.

2015. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,főleg 7-es
2015. szept. 28. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!