Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lelőtték a kutyánkat. Mit...

Lelőtték a kutyánkat. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Gondolom valamelyik szomszédnak van elege belőle, errefelé nem szeretik az állatokat. Nagy a kertünk, ott van a kutya, elzárni nem tudom.


Félek, hogy legközelebb nem légpuskával lövik le...


2015. szept. 28. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kutyus. Talán be kéne hívnod a házba. Egyébként valószínűbb az, hogy le fogják mérgezni, mintsem lelövik. Egy patkányméregbe itatott csontdarabot vagy húst. Egy kerítést mindenképp fel kell húzni.
2015. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Van kerítés, de a lécek között, illetve a kapunál is be tudnak adni neki bármit.

Házba nem tudom bevinni, nagytestű kutyáról van szó

2015. szept. 28. 16:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagytestű kutya is remekül tartható házban.

Vagy, csinálj egy elkerített részt neki, amilyen nagyot csak lehet, hogy ne férjen az utcai és szomszéd kerítéshez. Mindennap vidd ki sétálni, jól mozgasd meg.

2015. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 xyasdd válasza:
11%
Nem irtad helyesen, LElönni azt jelenti hogy elintézték, meglönni azt hogy kapott találatot szegény de nicns komoly baja.Még javasolni tudom hogy figyeld a szomszédot, egyáltalán melyik volt az. Valamit eszelj ki ellene.
2015. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem írtam helyesen? LELÖNNI... Istenem, kötekedés az megy, nulla tudással.
2015. szept. 28. 16:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglőtték a kutyádat akkor hívj rendőrt,mert ez állatkínzás.
2015. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Állatorvossal vetess látleletet és hívj rendőrt!


DE!!!! Mivel az állatkínzást lexarják,mond azt a vallomásban,hogy rátok is lőttek már,csak nem tudod merről jött a lövés.

2015. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 theazombiee válasza:
Tegyél feljelentést. A mi szomszédaink is ilyenek. A macskánkat már elintézték méreggel. 100%, hogy ők voltak. Mivel félünk, hogy a kutyáinkat is megmérgezik vettünk egy állkamerát, amit a kutyusok kenneléhez tettünk ki. Így majd nem mer bedobni semmit az öreglány.
2015. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Először én is azt hittem, hogy belehalt a kutya mert azt írtad, hogy lelőtték de szerencsére ''csak'' meglőtték. Azért nem ugyan az. Belefúródott a lövedék? Esetleg meg is van a golyó? Simán szólhatsz a rendőrségnek elég szépen meghurcolhatják az illetőt. Egy sima légpuska használatának is megvannak a szabályai. Hacsak úgy kiviszi az illető az utcára már akkor is rácseszik. A szomszéd telkére élő állatra lövöldözés meg már elég szép büntetést von maga után. Persze először is meg kell tudni, hogy ki volt és be is kell bizonyítani. Bár én nem vacakolnék, kifigyelném, hogy ki köcsögösködik és megmártogatnám a végbelébe a puskája csövét. Ha nappal nem tudsz rá figyelni éjjelre mindenképpen zárd el valahova.
2015. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
7-19-ig dolgozom, 8-ra érek haza, nem tudok rá figyelni:(
2015. szept. 28. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!