Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier King Charles Spániel...

Cavalier King Charles Spániel kutyát vennék! De hol?

Figyelt kérdés
Kiskutyát szeretnénk venni a párommal, és hosszas keresgélés után a fennt említett fajta mellett döntöttünk. Az feltűnt, hogy elég ritka Magyarországon, így a gazdikat kérdezném, akiknek ilyen kutyusuk van, hogy ők hol vették, és mit ajánlanának, valamint milyen árra készüljek fel, ha semmi extra nem szükséges, törzskönyv sem fontos, hobbi célra szeretném, házikedvencnek,nem kiállításra stb. Előre is köszönöm :)
2015. szept. 29. 16:32
 1/9 bollocks ***** válasza:
59%

"törzskönyv sem fontos"

Keverékekkel tele van az ország, válassz egyet valamelyik menhelyen.

2015. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bollocks ***** válasza:
Ha meg Cavalier King Charles Spániel kell, akkor itt nézz szét: [link]
2015. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

NE VEGYÉL!


[link]

2015. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2015. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Törzskönyv lehet, hogy nem kell, de ha egészséges, nem szaporított kutyát akarsz, aki tényleg cavalier, nem csak kiskorában hasonlít rá, akkor keresel egy kennelt, és törzskönyvvel, szerződéssel veszed meg. Autót sem veszel papírok nélkül, hiába nem akarsz majd vele rallyzni, ugye, mert azért az fontos, hogy rendben legyen, és tényleg azt kapd, amiért fizetsz.
2015. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Spániel fajtamentés.az egyik cavalierem mentett innen van. Vagy fbon van az együtt a spánielekért csoport és a cavalier gazdik klubja ott is tudnak segíteni. Tudom hogy van most gazdira váró cavi mert én benne vagyok mindkét csopiba.
2015. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
6.válaszoló vagyok. Szerintem fontoljátok meg az örökbefogadást. Nagyon jó látni ahogy a menhelyes kutyánk átalakult. Ha gondolod küldd el az email címed privátba és küldök fotókat.
2015. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

Törzskönyv nem a kiállítás miatt kell, hanem mert az igazolja, hogy valóban olyan fajta a kutyád, amilyennek vetted, valamint a szülőknek megvan a tenyészszemléjük és a kötelező eü. szűréseik az örökletes betegségekre. Törzskönyveztetni ugyanis csak így lehet az almot.

Ha nincs tk., akkor ezek nincsenek (mert minek is költene rá a szaporító), így hát a hogy a kiskutya felnőve milyen lesz és milyen betegségeket hordoztak a szülei, mit örökölt, az lutri. Ezért kell a tk.

2015. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11%
határvölgyi ezüst csillag kennel.nem fontos a törzskönyv enyi erövel szapporitó csak egy gond van betegség.
2015. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!