Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszúszőrű kutyának nem...

Hosszúszőrű kutyának nem csípi be a szőrét a láncos nyakörv?

Figyelt kérdés
Arra, gondolok, hogy a lánc szemeknél ahogy lazul majd feszül nem akad bele a szőre?

2015. szept. 30. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:

van olyan, aminél hosszabbak a szemek, az hosszú szőrűeknek van.

amúgy mire kell? mert ha tényleg arra, hogy ezzel akarod megtanítani sétálni, hogy ne húzzon, akkor ha egyszer-kétszer becsípi a szőrét, mikor megrántod, gyorsabban is megérti. belehalni nem fog, ha nem is lesz kellemes, de hát a fojtó önmagában sem az.

2015. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem minden láncos nyakörv fojtó, mint ahogy nem minden fojtó láncos! Én "simát" szeretnék, csak nem akarom, hogy folyton beakadjon a szőre a szemek közé.

Egyébként valóban tanításhoz kell, mert a mostani túl széles (csatos) és a kutyasuliban azt tanácsolták keressünk vékonyabb modellt vagy láncost.

2015. szept. 30. 23:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az aprószemű vékony lánc nem csípi be a szőrét, én mindkét hosszúszőrű kutyámnál azt használom.
2015. okt. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
ha ki van fésülve a kutyád normálisan, akkor nem csípi be semelyik
2015. okt. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz, nekem 1 fojtó van, és felváltva használom a két kutyámnál, az egyik rövidszőrű amstaff, a másik keverék, hosszú szőrű, és egyik sem érez semmit szőr-ügyileg :)
2015. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én láncos nem fojtót még az életben nem láttam, csak olyat, amelyik nem fojtón volt használva (a másik karikára rakva a karabínert), ezért írtam (első).
2015. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!