Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hasonlit a kis...

Fekete_pöröj kérdése:

Szerintetek hasonlit a kis kutyám egy Staffira?

Figyelt kérdés
Akitől vettük azt mondta hogy az anyukája is meg az apukája is Staffi de szerintem nem... Most lesz 8án 3-hónapos! Én igy is nagyon szeretem de szeretném tudni!
2015. okt. 2. 00:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen
2015. okt. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Képpel egyszerűbb lenne...szaporítótól meg bármi lehet.
2015. okt. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pénzért vett kutya, mikor tele vannak a menhelyek... klassz.
2015. okt. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 bollocks ***** válasza:
Ha négy lába van, és az eleje ugat, akkor hasonlít.
2015. okt. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kép? Talán úgy könnyebb lenne :)

Amúgy valószínűleg keverék. Ha nincs törzskönyve, akkor csak FAJTAJELLEGŰ KEVERÉK lehet. Bármennyire is úgy néz ki, mint egy tenyésztői amerikai staffordshire terrier. Sajnálom.

De az a lényeg, hogy szereted! Nekem is amstaff jellegű kutyám van, de én még a szüleit se ismertem, szóval küllemre staff ,amúgy meg csak keverék. Valami olcsó szaporítós..(nem, nem fizettem érte, hanem befogadtam menhelyről)

2015. okt. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nemtudom hogy lehet képet cstolni sehol nem találom! Probáltam örökbe fogadni egy kutyust menhelyről sőt többszöris többe kerülne mintha vennék egy törzskönyves kutyust kikel fizetni azt amit esetleg a gyepin vagy a panzióban töltött.. Az odáig oké hogy a féregtelenítés és az oltást kikel ezt aláírom! És igy fogadjak örökbe egy kutyust? Szeretem imádom az állatokat 4 cicám van egy kutyusom! Mindent meg adok nekik amit csak tudok! És szeretném ha a negatív kommenteket hanyagolnánk probálj meg örökbefogadni azután kommentálj léccives!
2015. okt. 3. 01:27
 7/13 A kérdező kommentje:
2015. okt. 3. 01:32
 8/13 A kérdező kommentje:
2015. okt. 3. 01:33
 9/13 A kérdező kommentje:
Remélem megtudjátok nézni!
2015. okt. 3. 01:33
 10/13 anonim ***** válasza:

A kép linkje nem jó, de nem mindegy mire hasonlít, ha szereted?

Ha szerinted sem hasonlít, akkor biztos lehetsz benne, hogy valóban nem hasonlít, csak kicsit.

2015. okt. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!