Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak a kutyámnak, hogy...

Mit adjak a kutyámnak, hogy szebb szőre legyen?

Figyelt kérdés
Fél éves, prémium tápot kap, de úgy érzem lehetne szebb és hosszabb is a szőre. Valami olajra vagy tápkiegészítőre gondoltam.

2015. okt. 2. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyers tojás, lazacolaj, vagy valami jó minőségű bőr-szőr regeneráló vitamin. De azt azért remélem, tudod, hogy fél évesen még nem várhatod el a kutyától a felnőttkori szőrét, sem hosszban, sem minőségben, hiszen kölyök :)
2015. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi nincs rá jobb hatással, mintha nem tápozod, hanem azzal eteted, amire specializálódott az emésztőrendszere... Hús hússal.
2015. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A testvéreiről láttam képeket, némelyiknek már hosszabb és puhábbnak tűnő szőre van.

Nyers tojásból mennyi ajánlott, naponta vagy hetente?

2015. okt. 2. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer, kétszer.
2015. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg élesztőt adhatsz neki. Persze ésszel, egyszerre csak keveset.

De szerintem többre mész, ha valami E-vitamin tartalmú készítményt kérsz az állatorvostól, mint ha házi módszerekkel próbálkozol.

2015. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi ezt a gold naturalis tablettát próbáltuk ki,ami búzacsírából készül. sok mindenre ajánlják, s a mellékhatása a látványos szebb, dúsabb szőrzet. ez teljesen helytálló. látom a kutyámon.
2015. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!