Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Haldoklik a kutyám?! Mit tegyek?

Haldoklik a kutyám?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves kutyusom. Imádom őt mindennél jobban 6 éves korom óta megvan.

2 éve nagyon beteg lett, műteni kellett de szerencsére túlélte, lebénult a 2 hátsó lába, de hosszas munkával sikerült megtanulnia újra járni szóval nem volt vele gond. De már azt is nehezen viseltem mert nagyon ragaszkodom hozzá.

Ma meg azt vettem rajta észre, jogy fekszik, nem akar mozogni, ha simogatom becsukja a szemét és nyöszörög. Itt sírok már 2 órája, mert állatorvoshoz nem tudom most elivinni. :/

Nem élem túl ha elveszítem :-\ ha neadjisten mégis megtörténne, hogyan tegyem túl magam rajta? Van egy másik kutyám is amúgy...

18/L


2015. okt. 2. 15:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudod elvinni?

Anyagi okok miatt?

2015. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvinni nem tudod, hívd házhoz, és ha kell, vigyék be magukkal. Igaz, így valószínű drágább lesz kicsit, de gondolom ilyenkor nem ez számít elsősorban.
2015. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az is. Bár az nem lenne akkora gond, mert nem sajnálom rá a pénzt. Az előző műtétje a kezeléssel együtt 200euró volt, de ez nem érdekelt semmit. A nagyobb gond az, hogy nincs jogsim, autóm se, szüleim nincsenek otthon így sehogy nem tudom őt elvinni.

Esetleg holnap, vagy holnapután tudnám elvinni őt.

Na meg az is benne van a pakliban, hogy a szüleim azt fogják mondani, hogy inkább altassák el. De azt nem élném túl!

2015. okt. 2. 15:30
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

sok orvos megcsinálja hitere is a vizsgalatot, főleg hogyha ismer, mert hozza jarsz oltasra stb

ha nincs kocsid kérd meg egy barátodat vagy szomszedot stb hogy vigyen el

szóval vidd el hogyha fontos neked. és megjegyzem, hogy indokolt esetben az állatorvosi kezelés megtagadása allatkinzas is.

2015. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne sírj, hanem hívd fel az állatorvost. 18 éves vagy, felnőtt. Ne legyél már olyan magatehetetlen, mint egy 8 éves... Hívd fel a dokit, MOST, majd ő elmondja mit csinálj.
2015. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%

" De azt nem élném túl!"


Jaj ne hisztizz mar. Nem vagy mar gyerek. De, tulelned. A halal az elet rendje, 14 eves a kutya, meddig eljen meg?

2015. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
A kutya már a végét járja 14 év környékén. Hiába élteted, ha szenved. Ha műteni, gyógyítani, gondozni kell állandóan, az már nem jó. Sok pénz idő és kedv befektetés az egész a semmiért. Ha nem betegségben, a kora miatt fog elpusztulni. Altasd el szerintem, igen tudom nem erre a válaszra vágytál.. Volt nekem is ilyesmi kutyám, 13 éves hiperaktív német juhász, egyszer csak nem kelt fel holnapra. Ennyi. 3 nap múlva el nem is bánkódtam rajta. Nézesd meg egy orvossal, hozzá értő emberrel.
2015. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó ! Az nem jutott eszedbe, hogy nem hisztizik, hanem tényleg szereti azt a kutyát?


Kérdező: Sürgősen juttasd el a dokihoz, vagy őt kérd meg , hogy jöjjön ki, vagy valamelyik ismerősöd/rokonod/szomszédod vigyen el.

2015. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
utolsó előtt.
2015. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Ez a "jaj, nem elnem tul" egyszeruen hiszti. Mindenki tudja, o is, hogy nem a fog a kutyaval halni.


En is elaltatnam. Amikor a let mar csak szenvedes egy kutyanak, eletben tartani pusztan a gazda onzese miatt kell, mas oka, haszna nincs.

2015. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!