Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyatok is ad ki neha...

A ti kutyatok is ad ki neha fura hangokat es mozgasokat alvas kozben?

Figyelt kérdés

2015. okt. 2. 23:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kutyám, de köztudott, hogy ők is álmodnak, s közben simán mozgathatják a lábukat, satöbbi.
2015. okt. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az ok, termeszetes. De sokszor ilyen nyuszito hangot ad es mintha menekulne, kapalozna.
2015. okt. 2. 23:47
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Néha elfojtott magas hangon ugat, ami kb úgy hangzik mintha csuklana. Közben mozgatja a lábait oldalán fekve. Szerintem olyankor ő is menekül valami elől, ezért amikor ezt csinálja, fel szoktam ébreszteni.


Olyan is volt, hogy az oldalán feküdt mozdulatlanul, és az egyik lába égnek állt. Elég hülyén nézett ki, azon röhögtünk, hogy hogy lehet így aludni.

2015. okt. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolso: milyen kutyatok van? Mienknel is elofordul ez gyakran.
2015. okt. 3. 00:11
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom rosszat álmodik. Sok kutya (főleg a keverék fajták) bizonyos mértékben képes sokszor az emberhez hasonló gondolkodásra és ez által tényleg álmodhat is, vannak tudósok, akik alátámasztják az elképzelést. Az én kutyám pl. teljesen biztos, hogy érti amit mondok és nem csak azt a pár szót, hogy ülsz, gyere, ott maradj,hozd ide meg ilyenek. Többször leteszteltem és döbbenetes eredményeket kaptam. Nagy részét megérti az emberi beszédnek. Két kapu van a kertben és ha előre megmondom neki melyik kapun menjen be, akkor azon fog bemenni, pedig soha nem tanítottam ilyesmire. Rengeteg ilyen kísérletet végeztem eddigi... Álmában különben minden kutya remeg valamennyire, de ezt egyelőre a tudósok sem tudják miért van.
2015. okt. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A mienk nem keverek : francia bulldog.
2015. okt. 3. 00:28
 7/14 Great Saiyagirl válasza:
Csak rosszat álmodik. Nem kell beparázni. Én ilyenkor szépen finoman felkeltem az enyémet. Német juhászom van.
2015. okt. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A minek néha helyben fut :)
2015. okt. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A miénk is csinál ilyet. Ő mondjuk rossz helyről származik :( Ezért mindig felkeltem, mert lehet álmában arról álmodik, hogy az előző gazdája üti-veri:( Sokszor egyébként automatikusan morog, ha közel megyek hozzá, és nincs fent. Olyankor elkezdek beszélni hozzá, és látszik, hogy "messziről jön vissza". Persze utána már nem morog vagy ilyesmi, hanem nagyon boldog. Gondolom alvás közben is sokszor bánthatták :(
2015. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az enyém is rendszeresen csinál ilyesmiket. Amstaff, ha ez lényeges.
2015. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!