Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy ne rontsam el a kutyám?...

Hogy ne rontsam el a kutyám? (válogatósság)

Figyelt kérdés
Előző kutyám válogatós volt. Mit és hogyan csináljak, hogy az új kutya ne legyen az? Minőségi kutyatápot kap.
2015. okt. 3. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kijelölöd a fix etetési időket.Csakis ezekben az időpontokban adod oda neki a kaját,10 perc után elveszed.Ha evett,ha nem.És nem adsz neki semmit a következő időpontig,akkor sem,ha nem evett.És ha nem eszi meg,amit adsz neki,nem adsz mást helyette,mert így lehet elrontani.Ha megsajnálod,mert esetleg nem ízlik neki.Ha eldöntötted,hogy jó minőségű tápot kap,akkor kapjon azt.De emellett,ha keversz hozzá neki maradékot,az is jó.
2015. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan kutya, amelyik válogat, ha csak egy fajta tápot kap. Illetve választhat: eszik vagy nem eszik. Max egy hét után inkább az esziket fogja választani.
2015. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lerakod 10-15 percet vársz,nem eszi,oké,vedd fel.Majd másnap megkapja, akkor is 10-15 percet vársz,nem eszi,oké,megint felveszed és másnap megkapja.


E közben semmi nasit,semmi maradékot semmit ne kapjon. Vannak kutyák akik képesek 1 hétig is sztájkolni,hogy nekik nem kell.Nem szabad megenyhülni!!


Én kistestűekkel csináltam ezt 5. nap ették meg a tápot. Most már elég 1-2 nap sztrájk 2-3 nap utána már a táp is jó.


Ott rontják el,hogy jajj nem eszi meg,jajj éhen maradt..Egy ismerősöm odáig ment egy német juhásszal,hogy csak a csirkemellet volt képes megenni.Mondanom sem kell,hogy havonta mennyit költött a kajára.Nekem mikor mesélte én majdnem sokkot kaptam. Elmondtam a módszert. Jajj de szegény,mondom ha éhes megfogja enni hidd el. Megfogadta szerencsére a tanácsomat a kutya 6 napig semmit nem evett szó szerint!! Utána is finnyázva ugyan de elfogyott a táp a táljából.


Nem szabad ezt engedni.

2015. okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!