Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáim szőlőt ettek, baj...

A kutyáim szőlőt ettek, baj lehet?

Figyelt kérdés
A kutyáim megettek 3 fürtszőlőt és mintha fel lenne puffadva, anyu es apu nem akarja felhivni az allatorvost de en rettegek higy vegyem rá oket surgosen mert azt mondjak higy "ne rángass már! nem lessz semmi baja na!". Azt olvastam hogy mérgező, emberek rettegek mit tegyek? tulsagosan szeretem őket hogy hagyjam meghalni!!! :((( 12/L

2015. okt. 3. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sok kutya megeszi a szőlőt a tőkéről. Megeszi a lehullott gyümölcsöket, sőt, a fáról is lelopkodja, ha eléri.

A puffadtat figyeld. Egyáltalán nem biztos, hogy bármi baja lenne.

2015. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál egy fokon, de ha "sóhajtozik" meg korog a hasa egy párszor az is rendben van?
2015. okt. 3. 19:14
 3/9 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz :)
2015. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem mert már a szívemhez nőtt ez a két vizsla!:( holnap reggel irok fejlemenyeket
2015. okt. 3. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem apám meséli mindig hogy volt egy kutyájuk ami szüretkor mindig kinézett magának egy tőkét, és ott eszegette a szőlőt egész nap. Nem hiszem hogy baja lenne.
2015. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt vizslám. Kicsi kora óta, ha meglátta a szőlőt, már rohant is és a tőről ette... 15 évig élt, semmi baja nem lesz.
2015. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megynyugtattatok, es lehet azert viselkedig így mert fáradt. De mindenhol aztírja hogy a szőlő mérgező kutyák számára. De gondolom ez akkor egyén függő. Nekem 2 vizslám van!
2015. okt. 3. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:
A csokira is írják. 11 éve még nem tudtam. A kiskutya annyira szerette, hogy amikor hallotta a papírt mindig jött a jussáért, kb. 2 éves koráig. Nagyon sokat megevett. Még velünk van.:)
2015. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennyitől nyilván nem lesz bajuk.

De sűrűn ne forduljon elő,puffaszt a szőlő és a magját sem tudják úgy emészteni.Szóval hosszú távon nagyon káros.De néha előfordul,nem kéne hogy bajuk legyen :)

2015. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!