Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya megérzi, ha állapotosa...

A kutya megérzi, ha állapotosak vagyunk?

Figyelt kérdés

Férjemmel már régóta próbálkozunk.

Most úgy tűnik, hogy sikerült, de még csak én tudom, a férjemnek addig nem mondom el, amíg nem biztos, mert már nagyon szeretné.


A kutyámról tudni kell, hogy alapvetően nagyon szófogadó, de ha a mezőn sétálunk, teljesen megkattan, nem hallgat rám, megy a feje/orra után, imád ott lenni, húz rángat, ha pórázon van.


Most az elmúlt 2 napban ilyen szokatlan dolgokat csinál:

1. Leül elém, és néz, olyan szemekkel, mint mikor eszek, és kunyerál (nem eszek, nem kell kimennie, semmi ilyesmi, csak ül és így néz)

2. Elvittem tegnap a mezőre, és mintha egy más kutya lenne, nem húzott, nem rángatott, persze mikor elengedtem ment a feje után, de az első hívásra visszajött.

3. Megmorogja a barátainkat, akikkel eddig jóban volt (?)

4. Ha feljön mellém a kanapéra, akkor mindig odakuckózik mellém, és sokszor ráteszi a fejét a hasamra, de soha nem érzem nehéznek. (amúgy elég nagyfejű:D)


Lehetséges, hogy megérezte volna? Vagy a kutyák nem tudnak ilyet?



2015. okt. 4. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos vagyok benne, hogy megérezte. Ilyenkor nyilván az ember szaga is más, és a kutyák egyébként is nagyon sok mindent megéreznek, amit az ember nem, mert ők nem szóban kommunikálnak, hanem testbeszéddel, ezért olyan apró mozdulatokat és viselkedésváltozást is kiszúrnak, amiről valószínűleg te magad sem tudsz. :)
2015. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megérzik! :)
2015. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Először is gratulálok, másodszor nálunk azt is megerezte, mikor menstrualtam. Olyankor mindenhova kisergetett, mint egy nagykovetet, nem engedte, hogy más kutya oda jöjjön, sőt ha a párom megolelt, úgy hogy pont szembe voltunk egymassal, befekudt közénk.

Szerintem a hormonhaztartas sokkal jobban felborul egy terhessegnel, mint egy menzesznél, így ha az egyiken így kivannak, hát pláne a másikon.

2015. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!