Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akarnak az amstaff-osok...

Miért akarnak az amstaff-osok tömegnövelést a kutyáiknál?

Figyelt kérdés
Ha nem jó nekik ez a méret, miért nem vesznek egy nagyobb testű kutyát? (Sok amstaff-os gazdától hallottam már, hogy tömegnövelést akar)

2015. okt. 4. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha már a gazdi lusta eljárni az edzőterembe és rendesen táplálkozni akkor könnyebb a kutyát izmosítani.

F...sz hosszabbításnak, miért másért? :D

2015. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem vesz egy nagyobb testű kutyát? Ezt nem értem. Ok. hogy ez elméletileg harcikutya, de van sok kemény őrző-védő pl.
2015. okt. 4. 11:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert a staffi inkább staffi jellegű ami nekik van divat!


Ahogy divat fajta a yorki,bichonfélék,pincsi,csivava az amstaff is az.


Mindenkinek ilyen kutyája van,mert hűű de menő.

2015. okt. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Divathóbort..csak ez a kutya pont nem divatkutya. És miért "pumpálják" ?

Mert az úgy még "menőbb".

Farokpótlék..

2015. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként tök igazad van kérdező, inkább vennének Kanári szigeteki kutyát ,vagy argentin dogot vagy valami keverék bandogot ,aztán kész is van a laikus azámára az "óriás sztaford"
2015. okt. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik, hogy a pitbull az megegyezik a bullyval, és ugye az tökre keményen izmosan néz ki, tehát menő, és nekik is ilyen kell....

Nem értem, nekem staffom van, nem gondoltam még soha ilyenre, nekem úgy jó, ahogy van, nem kellene se kisebb, se nagyobb, se izmosabb. Kicsit pocakos, de van valamennyi izom rajta. Nem fogom tönkretenni a szervezetét mindenféle "cuccokkal".

Amúgy is az igazi pitbullok szálkásak, izmosak, és nem egy nagytermetű kutyák. F.ingjuk sincs a fajtákról, azt hiszik, hogy a pitbull 18-60 kilóig létezik:D

2015. okt. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Platypus ***** válasza:
Azért ez a tömegnövelés nem egyszerűen a testsúlyról, hanem az izomtömeg növeléséről szól. Teljesen máshogyan néz ki egy izmos kutya, mint egy ugyanolyan tömegű átlagos. Ettől függetlenül nem értek egyet a kutyatestépítéssel, de az tény, hogy az eredménye nem azonos egy eleve olyan tömegű fajtával. Számomra groteszt és taszító látvány, pont mint egynémelyik húsmarha.
2015. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mert nem értenek hozzá :) nem ismerik a kutya standardjét. Nekem volt aki azt mondta hogy ne 62kg amstaffja volt. Mondom oké hogy egy középméretü kutyárol beszélünk. Ez egyszerü butaság! Nekem is amstaffom van az enyém nyári időszakban 36,5kg télen max 42kg. Enyi buták az emberek.
2015. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó: 42?? Ezek a kutyák 18-MAXIMUM 30 kilósok, a 42 is sok, az sem eredeti fajtatiszta, hanem már bullys :)
2015. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem papíros amstaffom van. Igaz még csak nemrég múlt 1 éves, de nagyon szárazon tartom, zsír rajta nulla, rengetegen le is soványozzák stb. Az az elterjed mostanában hogy eg ykutyának hordó testalkat kell...


Én is tervezem tömegelni a télre, de ez csak + 2-3 kilót jelent MAXIMUM, és csak azért hogy a nagy mínuszokra legyen rajta egy kis plusz, ne csak száraz izom legyen a kutya.

2015. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!