Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kuytusotok fajtája, neme...

Mi a kuytusotok fajtája, neme és neve? és mennyi idős?

Figyelt kérdés
Az enyém egy 3 éves rottweiler szuka, és Vidra a neve :)
2015. okt. 4. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Édes lehet :)

Az enyém egy 6 éves malamut kan, és Azazel a neve ^^ Meg van egy tacsink, aki 9 éves, és ő is kan. Az ő neve Gabriel. De inkább csak Gabenek szoktuk becézni :)

2015. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 macdln ***** válasza:
Én már rég szeretnék egy lány rottweiler kutyust. Valószínűleg jövőre összejön. :) Jelenleg van egy 7 és fél éves kan hosszú szőrű tacskó kutyusom, Bundi. Ő csak az enyém. A családnak van még egy kutyusa, Szundi, a 8 és fél éves német juhász keverék. Néhány év múlva pedig szeretnénk majd egy border collie-t is.
2015. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Német juhász, lány, Liza,12. Porcerősítő vitamint szed, ès mèg mindig ugy viselkedik, mint egy kiskutya. Játèkos, rohangál, dörgölőzik a fűbe, tujába. Hihetetlenül okos, és a család fontos tagja. Mióta itt lakunk, a családot ès a házat, a kertet, ès legfőkèppen az èletünket szèpíti. Van egy nyuszim is 2 ève. Teljesen elfogadta, barátok.

:) remèlem nem bánod a plusz infókat, de nagyon sokat tudnèk róla írni.

2015. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem nem, nyugodtan írjatok kedvenc négylábúitokról:D
2015. okt. 4. 23:22
 5/9 anonim ***** válasza:
A pekingi palotakutyám neve Rocky, ő most lesz pár nap múlva 7 éves. A magyar agár - fox terrier keverék kutyám neve Tyra, és 3 éves :) Értelemszerűen Rocky kan, Tyra pedig szuka :)
2015. okt. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 4 kutyusom van:

Egy barna csivava havanese keverék a neve Lili (5 éves)

Egy fekete tacsi a neve Jerry (5/4 éves)

Egy tultenyesztett németjuhasz a neve Lejla (6 éves)

Egy fekete menhelyi kutyus a neve bosco (a korat nem tudom mert menhelyi)

2015. okt. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Drazsé, ő 2 éves kan foxi

Bonnie,ő pedig 4 hónapos kis németjuhász szuka :)

2015. okt. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem sajnos nincs kutyám, a mamámnak van egy puli-pumi fekete keverék szuka kutyája, 10 éves, Gyűszű a neve:D
2015. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mudi kanom van, 6 éves, és Csili a neve :)
2015. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!