Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hazautazhatok így a kiskutyámmal?

Hazautazhatok így a kiskutyámmal?

Figyelt kérdés

Kezdő kutyustartó vagyok, sokat olvasgatok és olvasok, próbálok informálódni, de tanácstalan vagyok. Próbáltam kérni tanácsot az állatorvostól is, de elég unszimpatikus voltam számára, foghegyről válaszolgatott, nem kaptam pontos választ a kérdésemre, ezért szeretnék most Tőletek kérdezni:


9 hetes a kutyusom, két oltása van még! Városban élünk, utcára vinni nem merem, mindenfelé sok kutya jön megy, ÍGY A LAKÁSBAN NYŰGLŐDÖK EGYENLŐRE VELE.

Na, de mi a helyzet a faluval? Édesanyám falun él, aktuális lenne egy pofavizit, csak a kutyust nem tudom, rábízni senkire, így jönne velem. Két kis yorki és másik két kutyus is él náluk, a nagyok el vannak kerítve! Elutazhatunk így a hétvégén, hogy a kicsinek ne essen semmi baja, így hiányos oltásokkal, vagy bárjak még vele? Nagyon kis csöpp, féltem őt!


2015. okt. 6. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Mivel yorkiról van szó, gondolom valami hordozóba viszed. Nem szed fel semmit sem az utcán.
2015. okt. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Berakhatod karkosárba , amíg utazol.Arra azért számíthatsz, hogy az azonos nemű kutyák bánthatják egymást ha odaviszed anyukádhoz.
2015. okt. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja. Az ottani kutyák oltva vannak és nem betegek akkor nem tud tőlük elkapni semmit sem. :)

Kölyök kutyát egy egészséges jól szocializált kutya nem bánt semmilyen körülmények között.

2015. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két oltás + 1 hét elegendő védettséget ad, hogy olyan kutyához oda engedd, akiről tudod, hogy oltott. Semmi baja nem lesz. Anyukádnál gondolom a két yorki oltva van, más kutya nem megy be, így fertőzést nem kaphat el.
2015. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)


Első válaszadónak:

Nem, ő egy Jack Russel terrier, van hordózótáskám, de nem lesz vele könnyű,mivel a kutyi hiperaktív! :)

2015. okt. 7. 00:14
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Mind a 4 :) kutyánk oltva van. Az egyik yorki kislány még kölyök, neki is megvannak az oltásai!


Nagyon kutyaszerető család vagyunk! :)

2015. okt. 7. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!