Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell ahhoz, hogy Állatpatik...

Mi kell ahhoz, hogy Állatpatikát nyissak?

Figyelt kérdés
Feltételekre vagyok kíváncsi, meg hogy kell-e valami szakképesítés mint embereknél pl. a gyógyszertári asszisztens.
2015. okt. 6. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszerészi végzettség.
2015. okt. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neked csak pénz.

Abból viszont annyi, hogy fizetni tudd a rezsit+induló árúkészletet+(ami fontos) egy végzett gyógyszerészt, aki a szakmaiságért felel.

2015. okt. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy az emberi patikákba kötelező a diplomás gyógyszerész, akikkel általában találkozik az ember, az gyógyszertári asszisztens. Gondolom ugyanezen végzettségekre szükség van az állatgyógyászatban is. Bár egy állatorvost megkérdezve szerintem előrébb jutsz.
2015. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell hozzá szakirányú végzettség, de nem feltétlenül Neked kell rendelkezned azzal, elég, ha van egy ilyen végzettségű alkalmazottad. Plusz elég nagy kezdőtőke, mert egy állatpatikát elindítani nem lesz egy olcsó dolog.
2015. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!