Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most lesz egy 4-6 hetes...

Most lesz egy 4-6 hetes bichon havanese kiskutyám és nemtudom mekkora méretü ruhát rendeljek neki. valaki ebbe tudna segiteni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kicsinek nem szabad el hozni őket.

Ruha meg nem kell neki,nekem bolognesem van sose volt ruhája,13 éves most,és 3 hónapos volt mikor el hoztam a tenyésztőtől.

De a fressnapfba (legalábbis az óbudaiba) be lehet vinni a kutyákat,ott feltudod rá adni a ruhát,ha ragaszkodsz hozzá.

2015. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

8 hét a minimum, annál korábban nem ajánlott elhozni. (és feltételezem, hogy nem szeretnél viselkedésproblémás kutya gazdája lenni)


A ruhával még várj


a) ki fogja nőni

b) még kicsi hozzá

c) (magánvéleményem) lehetőleg csak egy kabátkát vegyél neki télire, a ruha nemcsak hogy teljesen felesleges, még káros is lehet.

2015. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

4-6 hetes?

Törvényileg nem lehet nálad, 8 hetesen hozhatók el a kölykök.

Szerintem meleg kabátkát vegyél neki, hamar ki fogja nőni a ruhát - miért kell rá egyáltalán?- akkor meg Pláne ha nem is bichon.

2015. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
ja hát igazából még egy hér mire elhozom csak addig szerettem volna neki rendelni mert ugye most jön a hideg és félek hogy megfázik ha kiviszem valahova főleg hogy nmég kicsi
2015. okt. 6. 19:15
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes kora előtt ne hozd el.
2015. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy mocskos szaporítótól akarsz kutyát venni és legfőbb problémád a ruha?

Olvasd már utána,miért nem veszünk szaporított fajtajellegű keveréket!

2015. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne lepődj meg,ha felnőve a kutya még hasonlítani sem fog semmilyen bichonra.
2015. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem tudom milyen idős a kutyád?


8 hetes kora előtt el ne hozd,mert porul jársz és akár pár héten belül elpusztul a kutya.


Ismerősömék 6 hetesen hoztak el egy yorkit 1,5 hét múlva elpusztult vmi fertőzésben amit elvileg az alomban kaphatott el.


Olcsón kutyát nem veszünk, a szaporítók be sem oltják,nem féregtelenítik a szülőknek nincsenek szűréseik.


A kutyád meg nem havanese hanem keverék,szapitól csak is keverék kutyát lehet venni.


Akkor inkább fogadj örökbe ha nem vagy hajlandó 90-120 ezer ft-ot egy kölyökért.


Kérdésre válaszolva,ne rendelj neki ruhát, órákat úgy sem fogsz lent lenni vele, annyi idő alatt meg nem fog megfázni.


Mivel csak akkor viheted le ha minden oltása meg van ez kb 12 hetes korában lesz. Utána is csak annyit kell vele lent lenni míg pisil,kakil.


Mi nem adtunk ruhát a havanese-ünkre pedig 4-5 hónapos volt mikor a nagy telek voltak. Nem voltunk lent vele órákat, meg míg mozgott nem fázott.

Egy kölyöknek azért is felesleges,mert havonta nő vagy szinte hetente most minden hónapban veszek 2-3-4-5 ezerért ruhát neki???

2015. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
veszel*
2015. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Elpusztulhat az 8 hetes kor után is,szaporított kutyánál kb.bármi megtörténhet.

Például az is,hogy a szaporító hazudik a koráról.

2015. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!