Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék Dobermann-t vásároln...

Kin6max kérdése:

Szeretnék Dobermann-t vásárolni, ki is néztem egy kennelt, szerbiában a Steel Dragon kennel. Valaki ismeri, és ha igen, milyen véleménnyel vagy/vagytok rólla?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs, nem ismerem a kennelt, de számoltál azzal a ténnyel is, hogy útközben van egy országhatár is és hogy Szerbia nem uniós ország? Ugyanis ez a 2 dolog nagy mértékben megnehezítheti a behozatalt, mert elég szigorú szabályok vannak, milyen feltételeknek kell megfelelni a behozatalhoz (kinti hatósági állatorvosi igazolás, stb.), ráadásul ezek beszerzése a költségeidet is erősen megdobhatja.

Ha érdekel, be tudom linkelni, mazsolázhatsz belőle :-)

2015. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért Szerbiában? Magyarországon nem találtál?
2015. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért választottam Szerbiát, mert nagyot tetszik a steel dragon kennelnek a kutyái, és pont az a tipus jön be , ami ott van ! :) Munka kutyák,Kiállítási kutyáknak is egyaránt megfelelőek ! Szimpatikus tenyésztők, segítőkész, mindenre nyitott embererek! Igen nem uniós , de miért okozna problémát vagy nehézséget a behozatala ? Kedves ismerőseim most hoztak be kutyát tőllük, és semmi gond nem volt, mellesleg gyönyörű a kis srác :)
2015. okt. 9. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
mitől munkakutyák? Néztem én is. De elgondolkodtam, 5 éves szukának 5 alom? nem igazán a tenyésztés kategória. De hát kinek a pap, kinek a papné. De ha te már eldöntötted, hogy onnan veszel, akkor miért kérdezősködsz?
2015. okt. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 smanna válasza:

Szia elég régi a kérdés,de azért írok :)

A Steel Dragon kennel nekem is nagyon tetszik kb 5-6 éve figyeltem fel rá akkor volt egy álomgyönyörű kanjuk aki sajnos már nem él,de azota is szerintem az én meglátásom szerint gyönyörü kutyákat hoz a kennel.Nagyon segitőkészek áthozzák a kutyát Magyarországra ha kéred

Én 2x szerettem volna venni tőlük kölyköt sajnos nem jött össze amit nagyon bánok.De talán majd egyszer sikerül.

Én csak ajánlani tudom őket.

Igaz Magyarországon is van egy két jó kennel,de a Szerbeknek is Steel Dragon,Unreachables stb...

2016. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!