Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez? Ugye nem bélcsava...

Mi lehet ez? Ugye nem bélcsavarodás?

Figyelt kérdés
A kutyám valahogy felugrott az asztalra mikor nem vettem észre és megevett 2-3 virslit (4 hónapos kistestű). Azóta nagyon puffadt a hasa és kemény, megivott egy nagy tál vizet, azt itta folyamatosan. Nem hányt, le is tud feküdni, nem nyugtalan, mert ezeket a tüneteket olvastam bélcsavarodás esetén, de a kemény has és a sok víz ivás stimmel. Az állatorvosom elutazott, csak holnap reggel tudom leghamarabb elvinni a szomszéd városba egy másik orvoshoz. Szerintetek mi lehet ez?:(
2015. okt. 9. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet, de szorítok h ne legyen komoly!! :C
2015. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs látványosan szarul, akkor valószínűleg csak elcsapta a hasát.
2015. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd pihenni, hogy meg tudja emészteni a virslit. Ráadásul túl sok vizet ivott rá, mert sós lehetett számára a virsli. A kutyák gyomra képes akár a 10x-ére is kitágulni.
2015. okt. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a virslit nem bírja a gyomra, az én kutyám pl. kihányja az ilyen virslis, párizsis dolgokat, meg is lepődtem, hogy ennyire nem bírja az ilyen dolgokat. Máskor meg amikor túl sokat zabált utána bágyadtan feküdt, elronthatta a gyomrát. De ő nem puffadt fel szerintem mindenképp vidd el orvoshoz... Jobbulást neki!
2015. okt. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy bélcsavar.De a bélcsavar laza 4-5 óra alatt kivégzi a kutyát,tehát a holnap már igen későn van.

Szerintem csak megüli a gyomrát.

2015. okt. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem bélcsavarodás volt Hála az Égnek, jobban lett masnapra!! :)
2015. okt. 19. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!