Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vastag pórázt vegyek?

Milyen vastag pórázt vegyek?

Figyelt kérdés
egy Német juhászt és egy spánielt sétáltatnék elosztóval Milyen vastag pórázt rendeljek? 15mm est vékonynak találtam.varrót póráz lenne.

2015. okt. 10. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Húzatni akarod magadat velük?

Általában a karabiner nagysága a lényeg. Vékonyabb pórázhoz kisebb karabiner jár. Erősebb, nagyobb karabinerhez már szélesebb pórázt tesznek.A kisebb karabiner gyengébb.

2015. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem húzatásra gondoltam hanem előttem menne a két kutya és kimennék velük a határba sétálni.Ami van most azt még Apó csinálta 6 méter hosszú,1,8 vastag kötélből.szeretnék egy rövidebbet is de már Apót nem tudtam rávenni hogy készítsen egy rövidebbet
2015. okt. 10. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem húzatásra gondoltam hanem előttem menne a két kutya (...)


Mindig az megy elöl, aki vezet! :-)


Nekem a 36 kg-os ebemhez eleg egy madzag is. Nem a poraz a lenyeg.

2015. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kint a határban ahol vadak vannak fontos hogy a póráz biztonságos legyen.A régi német juhászom rendőrségi kutya volt és belet tanítva a képzeletbeli pórázra.Én már így örököltem meg.Két parancsot ismert a fekvésre.Ha azt mondtam hogy fekszik akkor felkelhetett hívásra .Ha azt hogy feküdj akkor csak ha oda mentél hozzá és pórázra tetted akkor kelt fel.Szóval kint voltunk a határba hajnalba futni ,megpihentem kicsit és az erdő sávból szarvasok futottak a búzába a drágám meg utánuk.Beszéd hibás vagyok ha stressz ér kavarom a szavakat,véletlen rossz parancsot adtam ki,s a kutya lefeküdt a hasig érő búzában hiába hívtam ö türelmesen várt.Órákig kerestem mire meglett a kutya :) :) kinyúlva horpasztott de akkor sem kelt fel.
2016. jan. 24. 00:43
 5/5 A kérdező kommentje:
A nagy kutyám van vagy 45 kg,a kicsi olyan 10kg lehet.
2016. jan. 24. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!