Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó gazdik válaszolnátok...

Tacskó gazdik válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdesem a tacskóval kapcsolatban.

1. Mekkora a mozgásigénye?

2. Ha naponta furminátorozom a szőrét akkor is nagyon hullik?

3. Naponta 3-4 séta elég neki?

4. Mennyire tűri jól az egyedül hagyást? Mármint ameddig én dolgozom 6-7 órát


Előre is köszi.


2015. okt. 10. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg melyik szőrű mert pl.: A szalkas szőrű tacskonak eleg nagy mozgás igénye van. A sima szorunek olyan átlagos. A hosszu szorunek is átlagos.
2015. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egyedul hagyást kutyatol fugg hogy tűri de általában ha odaadod neki a játékait elotte mielott elmész jatszol vele es megsetaltatod akkor eleg jol turi de a játékai mindenképp legyenek ott mert azoktol nem érzi olyan egyedul magat. 😊
2015. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem Törpe tacskóm van, mivel vadészkutya elég nagy a mozgás igénye én 2 naponta sétáltatom,amikor én egyedül akartam hagyni elkezdett nyüszíteni , vettem mellé egy macskát (de egy kutyát is lehetne) és azóta nincs ezzel semmi gond!
2015. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok:) igen ha furminátorozod nem fog hullani neki annyira a szőre hiszen te rásegítesz:)
2015. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Simaszőrű törpetacsim van, fiatal felnőtt. 3x sétáltatom naponta, ebből az esti séta egy nagyobb, kb. 1,5 órás, bandázós-szimatolós séta, a másik kettő rövid, 15-20 perces egészségügyi séta. Emellett a lakásban is sokat mozgatom - labdázunk, huzakodósat játszunk, kergetőzünk és a vadászgörényemmel is kergetőzik ( bár ez max. 15 perc, többet a göri nem játszik vele... ). Így elvan akkor is, amikor dolgozunk, nem sír, nem rombol, bár keresgélni szokott és ha ehetőt talál, azt nem hagyja ott...

A szőre nem igényel fésülést, én popsitörlő kendővel szoktam átsimítani pár naponta - bár meg kell mondjam, az én kutyim nagyon gyenge szőrzetű, így Furminátorozni nem szoktam.

2015. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves utolsó mennyire hullik a kutyusod szőre?
2015. okt. 10. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Szinte semennyire, de sajnos neki eleve ritka a szőre... Lehet, ha rendes szőrzete lenne, több hullott szőrt találnék!
2015. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én tacsimnak óriási mozgásigénye van, snem hullik, egesz nap kertben rohangal, este 5 km seta. Ha kertben van, birja, lakasba meg nem volt.
2016. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!