Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csipo diszplazia szures ara?...

Csipo diszplazia szures ara? (Csipo ficam)

Figyelt kérdés
Az erdekel, ahol (azt hiszem) 3 tagu vagy tobb tagu bizottsag biralja el a rontgen felveteleket. Budapesten mennyibe kerul es hol van ilyen? Konyorgom senki se irja, hogy nezzek itt-ott, mert arat nem irnak, igy tapasztalat jol jonne. Tehat olyan irjon, akinek a kutyaja kapott mar ilyen szakvelemenyt, illetve erdeklodott orvostol rola:) koszi

2015. okt. 12. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a bírálat ára:

[link]

A röntgent pedig orvosa válogatja, mennyiért csinálja meg. Számít az állat súlya az altatásnál és mellé jön a röntgenfelvétel adott orvosnál elkért ára.

Akinél csináltatni akarod, nézd meg az árlapját. Deaz ETSZ-ed honlapján is rajta kell legyen, melyik orvostól fogadják el a röntgent.

2015. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk is csak a HD kötelező, de ha már el van altatva a kutya, akkor én az ED-t is meg szoktam csináltatni. Mindenestől 30 ezer alatt van az én dokimnál. Ez nem tudom, hogy pontosan hogyan jött össze, de valahogy így:

altatás kb. 9.000 (70 kg a kutya)

röntgen (1 csípő, 4 könyök) kb. 10.000

bírálat 2*4000 (volt eddig)

Talán van valami díja a felvételek BP-re postázásának is. Mint a bíráló bizottság honlapján is láthatod, a bírálati díjak most fognak emelkedni.


Viszont amíg nem kérdezed meg a saját állatorvosodat, addig pontos végösszeget úgyse fogsz tudni. Van olyan állatorvos, akinél 10.000 csak hogy beléptél a rendelőbe, és akkor még semmit se csinált a kutyával.

2015. okt. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!