Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó e az emberi fájdalom...

Jó e az emberi fájdalom csillapító neki?

Figyelt kérdés

Van egy fajtiszta rotweirerünk 8 éves és sjnos daganata van a szájába már akkora hogy látható.Volt nála állatorvos,az mondta hogy nem fáj neki,meg lehetne operálni,de akkor biztos meghalna mert nem tudna enni,meg ugy akkor csak a daganat lenne eltávolítva.Ha az egészet ki akarná venni akkor a fél álkaocsát elkéne távolítani. :-(.jó kedvű is eszik is.


Ma az történ thogy evésközbe valahogy elharaota vagy ilyesmi mert nem darabos vagy keményet kapott.És folyt belőle a vér.Szerintem most fáj neki mert nagyon el van szegényem.Lehet emberi fájdalom csillapítót adni,az használ?


Csak holnap tud jönni a doki mert nincs itthon,másikat meg nem akarok hívni mert ezt az orvost elfogadta már ő kezeli kiskora óta.


2015. okt. 15. 15:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Fel hívtam azt mondta hogy algopirin. Délelött jön.Köszi a jó tanácsokat mindenkinek.
2015. okt. 15. 16:09
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért nem hívta a dokit még egyszer elöbb mert továbbképzésen van és nem akartam zavarni.De itt is meg kaptam a választ a kérdésre,csak még is akkor fel hívtam. mindenki mást írt.
2015. okt. 15. 16:17
 13/14 anonim ***** válasza:

Na akkor tisztázzuk. Algopyrin adható a kutyáknak, nyilván nem célszerű ha folyamatosan szedi, de egy alkalomtól nem lesz problémája! Nyugodtan mehet neki egy szem belőle!

Egyébként 1 szem 30 kilóra van. De elég annyi neki, nem kell kettő.

2015. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi 1 et sdtam már jobban is van egy kicsit
2015. okt. 15. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!