Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Herélt kutya is szexel?

Herélt kutya is szexel?

Figyelt kérdés
Több kutyusom van és a fiúkat kiheréltettük,hogy ne legyenek kiskutyák,de azt vettem észre,hogy a szobakutya továbbra is megdolgozza a mackóját...akkor a kintiek is szexelhetnek és nem lessz kiskutya?

2015. okt. 16. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Továbbra is működik, de spermatermelés nincs.
2015. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. okt. 16. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Komoly falkasorrend problémák vannak, nézz utána.
2015. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha ki vannak herélve, hogy lenne kiskutya???

Nekem az állatorvos azt mondta, hogy ez mivel az agyukban van, akkor is csinálják ösztönből, és inkább erőfölény megmutatása végett.

2015. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt mondom, hogy nekünk is volt kiherélt kutyánk. Nem állt fel nekik, de belül (agyukban) az ösztön még meg volt. Herélten is kúrni akartak, mert az agyukban berögződött. Attól még érezheti, hogy kúrni akar. Here nélkül is.
2015. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem szexelés, hanem a dominancia fitogtatása. Tiltsd neki.
2015. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Egy kutya sem akar szexelni... csak a fajfenntartás miatt csinálják. Ivartalanított kutyáknál ez viszont dominancia, amit tiltani kell!
2015. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem értem mi van ezen az oldalon mostanában! Ennyi tudatlan válaszolót még nem láttam, tisztelet a kivételnek, aki a dominanciát említette.


Semmi köze a szexnek, csak domináns és azért csinálja!

2015. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!