Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az illatos útról vagy a Noé...

Az illatos útról vagy a Noé állatotthonból hozzak el kutyát?

Figyelt kérdés
Az Illatos úton hogy működik? Ott is meg kell látogatni előtte 2x-3x? Ott egyáltalán ki lehet őket vinni sétálni?

2015. okt. 17. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az Illatoson nincs kehetőséged sétálni- nagyon pici a hely. Haverkodni is csak azzal, akit elviszel.

Viszont hihetetlenül felkészült a személyzet, menj oda bármilyen igénnyel, a legjobb kutyát adják. Én a tökéleteshez ijesztően közel álló kutyát hoztam.

Ami nagyon fontos : LEGYEN BÁRMILYEN IS AZ ÁLLATORVOS,MINDENKÉPP SZEGEZZ NEKI MINDEN KÉRDÉST.

Ha kell, állítsd meg.

2015. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Viszont itt nagyon szükség van a segítő "mancsra".
2015. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ladislaus433 ***** válasza:
18%

nekem sajnos otthon kellett hagynom a nyaron szuletett blokimet. ha esetleg erdekel ot is elviheted es elotte termeszetesen megsetaltahatod, szerencsere jo nagy kertunk van-)

dobj egy privit ha erdekel, kuldok fotokat

2015. okt. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bollocks ***** válasza:
77%
3: szerintem a kérdező azért akar menhelyi kutyust, hogy ne a hozzád hasonló alja, mocsok szaporítókat támogassa.
2015. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ladislaus433 ***** válasza:
74%
4# mirol beszelsz? hatrabb az agarakkal megcsomorlott kedves Honfitarsam!
2015. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zoe~ ***** válasza:
Noés vagyok, de azt kell mondanom, hogy az Illatosról hozz.Mert a Noé nem altat, viszont az Illatos igen.Épp ezért a Noé onnan "ment" kutyusokat, szóval mindenképp egy életet mentesz
2015. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!