Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül KÖRÜLBELÜL az...

Mennyibe kerül KÖRÜLBELÜL az ivartalanítás?

Figyelt kérdés

Igazából lusta vagyok felhívni az állatorvost:D

Hétfőn visszük, csak elfelejtettem az árát megkérdezni.

25 kg, kan, 2 éves.

Nagyjából mennyi pénzt vigyek magammal? (Soha nem voltam ivartalanítani még kutyát, ezért sem tudom az árakat, hgoy ugyan mennyi lehet:D)


2015. okt. 17. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várostól és állatorvostól függ.A mi dokink kijött házhoz,mert éppen két rendelő között voltak költözés miatt.Elaltatta a cicánkat,és megműtötte.Felébresztette és elment,de azt mondta,ha gond van hívjuk nyugodtan.Ez tavaly decemberben volt, 5000 Ft-ot fizettünk érte.Lehet,h a kutyákért többet kérnek.
2015. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy olyan 15 ezer körül
2015. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is pont 15 ezer körüli összeget akartam írni :D 25 kg-os kutyára azért elég sok az anyagköltség. és itt az altatószert értem. tényleg ennyi sajnos :(
2015. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mifelénk 25 kg kan kutya 15-20 ezer ft körül van.


De ez sok mindentől függ,szerintem egy 20-ast vigyél magaddal, 20 ezernél több nem hinném,hogy lesz.

2015. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Igazából nem akarom én olcsón megúszni, nem is tudom hol olvastam, hogy némelyik rendelőben lehet 2féleképpen altatni az egyik a sima, hagyományos, ahol bódítás van, és pár óra múlva tér magához a kutya, a másik térítés ellenében, hogy altatóinjekciót kap, de van hozzá ilyen ..ébresztő injekció is, ha bármi gond lenne pl. a szívével, és igazából én a másodikat választanám. De szerintem kevés ilyen rendelő van, majd megkérdezem :)

Nem sokára indulunk is, remélem minden rendben lesz :)

Egyébként magamtól nem ivartalanítanám, mert az élete 90%-át házban tölti, de egyrészt ezt javasolták, mert nagyon agresszív, és ez elvileg segít, plusz akarunk mellé majd másik kutyát, ami ugye szuka lesz, és inkább először legyen a kan kiivartalanítva, hogy ne egyszerre legyen a műtét. (Mert ugye a menhelyen ivartalanítási kötelezettség van, mi meg a menhelyről hozunk úgy is:))

2015. okt. 19. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!