Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy ezen az...

Miért van az hogy ezen az oldalon egy csomószor nem érkezik válasz kérdésekre?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 15:15
 1/6 anonim válasza:
Hülye kérdésre általában csak hülye válasz van és senki sem akar hülyeséget írni...
2015. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem velem történt meg csak sokszor látom, hogy 0 válasz.
2015. okt. 18. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán, mert nem tudnak rá válaszolni.
2015. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy nem tudnak rá válaszolni vagy már az 500 milliomodik kérdés amit itt felraknak és csak a keresőbe kéne beírni.

De egy kis googlezással elég sok mindennek utána lehet nézni,de a kérdezők nagy százalék arra lusta,hogy beírja a leendő kutya fajtája nevét.Elolvassa egyáltalán mik az igényei minek tenyésztették ki.

Mikor egy golden retrieverről kérdezik jó házőrző e és stb, a falra mászok ezektől.

2015. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, én alig látok ilyet.

Amúgy ennek általában az az oka, hogy senki nem ért hozzá eléggé, mert nagyon valamilyen szakmához, szakághoz kötődik. És ez amúgy még mindig jobb, mintha elkezdenénk hülyeségeket beszélni :)

2015. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, vagy az alább linkelthez hasonló kérdésekre egyszerűen azért nem válaszolunk (legalábbis én), mert csak annyit lehetne írni, hogy "majd, bazzeg, hát szerinted a jövőbe látunk? azt se tudom, mi volt a kutyád baja, kérdezd az állatorvost, ha ennyire érdekel, bár fogalmam sincs, miért olyan fontos ez", de ennek meg semmi értelme. Egy lényegtelen hülye kérdésre hülye választ adni felesleges billenyűzetkoptatás.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7283518-par-n..

2015. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!