Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kölyökkutya...

Mit tegyek ha a kölyökkutya sír, puffadt, fáj a hasa?

Figyelt kérdés
Yorkshire terrierek. Az anyukájuknak nem volt elég teje, Állatorvos adott bébi tápszert, hozzá cumit. Ma már 1 hetesek. Az egyik kicsinek mintha fájna a hasa. Sír. Próbálom gyengéden masszírozgatni, de semmi. Kérlek segítsetek. Remélem nem lesz semmi baja, úgy megszerettem őket. Mitől lehet ilyen vagy hogy tudnák rajta segíteni ilyenkor???? ??????

2015. okt. 18. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy telefon a dokinak? Vagy bármilyen ügyeletesnek?

Jól csináltad, hogy piszkolni tudjon? Nem kapott többet a kelleténél?

2015. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nem veszi a telefont! :( Már elaludt... a kezemmel masszírozgattam a hasát meg melegítettem vele. Úgy látszik mintha megnyugodott volna, mert már alszik.Jól csinálom, mert etetés után mindig szoktak üríteni. Kelleténél sosem adok többet nekik. Csak amennyit a doki mondott. De lassan itt az etetési idő nem tudom, hogy most adjak e neki enni vagy mi legyen. Ezért kérem a segítségeteket.
2015. okt. 18. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Mielőtt szaporítasz,alap dolog megszervezni,ha egyik állatorvos nem ér rá,akkor el tudd vinni másikhoz.

Meg is halhat a kicsi,ha nem látja normális orvos.

2015. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Látom már rég nem érkezett ide válasz. Egyébként a kicsivel minden rendben :D Ma már egészséges nagy kutyus lett belőle :) Csak kicsit felpuffadt akkor. Doki akkor azt mondta, lehet nem volt elég meleg a tej neki. :D De amúgy köszi a válaszokat.
2016. jún. 21. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!