Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egész nap kell hogy legyen...

Egész nap kell hogy legyen víz a kutya előtt?

Figyelt kérdés
Egy kistestű kutyáról van szó. Ameddig nem vagyok itthon 5-6 óra addig baj ha nincs előtte víz?
2015. okt. 18. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, kell egész nap víznek lennie a kutya előtt, hogy akármikor tudjon inni, ha megszomjazik. Az ételnek nem kell előtte lenni egyfolytában...
2015. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha előtte láttad, hogy ivott, és csak 5-6 órát nem vagy otthon, ÉS nincs kánikula, akkor semmi baja nem lesz, ha addig nem iszik.
2015. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2015. okt. 18. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Igen, egész nap kell előtte legyen víz!
2015. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Minek kell egész nap?Nem fog kiszáradni pár óra alatt. Főleg nem pl télen, amikor befagy a kinti víz. nem sok ember rohangál haza, vagy bíz meg bárkit, hogy napközben ellenőrizze, be van-e fagyva a víz, és cserélje frissre.Nagy melegben többször, kevesebbet isznak. Normális időben meg kaja után, séta, játszás után leginkább.
2015. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Szokás, hogy a kutya előtt legyen víz. Nyáron két tál vizet is szoktam elé tenni (mindig van olyan, ahova nem süt a nap)

Mostanában nem nagyon iszik. Szerintem kistestű kutyától (ha más szempont nincs) ne sajnáld

2015. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Legyen előtte víz.
2015. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz ha pár órát nincs előtte víz. Az én kutyám a húsban lévő vizen kívül nem szokott inni. Nagyon ritkán mozgás után pár nyalásnyit. Ezt leszámítva egész nap nem iszik. (Nem, nem beteg.)
2015. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!