Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kerdeznem hogy ki milyem...

Princo1310 kérdése:

Kerdeznem hogy ki milyem bolha irtot hasznal kutyaknal?

Figyelt kérdés
3 Amstaffom van,2 kutyamon probaltam a frontlinecombot. Igaz hogy sokkal kevesebbet talaltam bennuk mint eddig,de meg mindig latok rajuk maszkalni. Igy feleslegesnek tartom hogy a 3.-nak vegyek 4000-ert. Szoval a kerdesem hogy tudtok-e ajanlani valami jo bolhairtot? Elore is koszonom

2015. okt. 18. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
én is a frontline combot használtam, de van a frontline spré is 6000 ft azthiszem, de az lehet, hogy 2 évig is elég.
2015. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Advantix cseppet használunk, nálunk bevált.
2015. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a kutya bolhás helyen él, mászkál, mindenféle szer ellenére is belemegy a bolha. Hiszen ahhoz, hogy megölje bármelyik szer a bolhát,a bolhának be kell hatolni a kutya bőrébe.
2015. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Héry zero spot on. Ez bio cucc. Én is kipróbáltam persze mindenféle drága, "hatásos" szert, de szart sem értek. Sintértelepről hoztam a kutyát, szóval képzelheted, mennyi bolha volt benne... Mióta ezzel kezelem, semmit nem találtam benne.

És kell egy nagyon alapos takarítás is a kutya környezetében, porszívózz fel alaposan és egy kis flóraszeptes vízzel is moss fel, aztán még1x sima vízzel.

2015. okt. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Az igazsag az,hogy miota edesapam felkapalta az udvart,es szin tiszta homok van :D azota bolhasak a kutyaim :( valoszinu homoki bolhak. Ja es a kutyak ki-be jarosak szoval... mindegy megrobalok az itteni leirtak kozul probalkozni. Koszonom szepen megegyszer
2015. okt. 19. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!