Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kerítsek el egy részt a...

Hogy kerítsek el egy részt a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy kiskutyám, és már sokszor lett volna rá szükség, hogy legyen egy hely neki a kertben ahova el tudjuk keríteni, különböző okokból. Az a gond, hogy nem tudom hogyan kezdjek neki, nem lenne muszáj rácsos kenelt építeni, elég lenne csak tényleg egy körülzárt terület. 17 éves vagyok, és mivel az én kutyám alapvetően, ezért szeretném ezt én megoldani, hogy tényleg a lehető legjobb legyen.

Valami ötlet, hogy hogyan építsem?



2015. okt. 20. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Keritéssel
2015. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Vegyél előregyártott kerítéselemeket. Van belőle mindenféle magasságú, nem tudom mekkora a kutyád. Relatíve nem drágák. Ne tudja átugrani, az a lényeg. Szerintem még kapu sem kell rá, beemeled a kutyát aztán kész. Én is így csináltam, aztán mikor már nem volt rá szükség, lett belőle virágoskert-kerítés. :)
2015. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi betonoszlopokat vettünk, és kaptunk csibehálót. Apum jól összeállította. A hálót bevezette a föld alá, ki sem tudja kaparni/ásni a kerítést.
2015. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!