Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez játék volt még, vagy...

Ez játék volt még, vagy főnöknek hiszi magát?

Figyelt kérdés

Van egy befogadott kan kutyám, én lány vagyok.

Elég erősen szeret játszani, olyan bunyózós típus:D:D

Szoktunk is "verekedni", persze csak annyira, hogy ne fájjon, mert mindig leállítom, és már rájött, hogy óvatosan kell. Tegnap is játszottunk, és lökdösődés helyett kicsit elkezdtem a nyakánál a bőrt rángatni (még mielőtt valaki szól, nem fájt neki, nem úgy téptem, hogy fájjon, azért nem vagyok hülye)..az a lényeg, hogy amikor a grabancát fogtam, akkor elkezdte felhúzni a fogsorán a száját, tehát vicsorgott, de közben csóválta a farkát, és nem ideges csóválás volt. Meg morgott, bár azt játék közben mindig szokott, mintha épp valami démon törne elő belőle:D:D


Nem harapott meg, meg semmi, csak nem értettem. Mert ugye a grabancnál kell megcibálni is, ha rosszat csinál (bár én sose használtam mert az előző kutyámnál nem használt:D), egyébként utána lefeküdt nekem szóval megadta magát..akkor ez csak játék volt ugye?

Mert nem feszült be, meg semmi, utána ugyanúgy játszottunk.


2015. okt. 21. 06:52
 1/3 anonim válasza:
Szia. Milyen fajta kutyáról van szó? Egyébként az enyém is így csinál, ez csak játék, az enyém is sokszor be durvul bár még csak kölyök kutya. Az enyém Rottweiler, Zeusznak hívják és fiú kutya. Mindenre tanítom, ül, fekszik, pacsi, gurul, szimatol ezeket alapvetően el is végzi jutalomfalatkák mellett, viszont elég durva szokott lenni, ilyenkor megfogom a grabancát(ügye ott nem fáj neki, meg nem olyan erősen).., csak hogy tudja mi a határ, de nagyon aranyos kutya, amikor a kezem a szájába rakom, nem harap erősen csak egy kicsit harabdálja, meg nyalogatja, de ügye még kicsi is a foga. :)
2015. okt. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyit csinált, hogy vicsorgott kicsit, és tényleg semmi jelét nem mutatta annak, hogy zavarná a dolog, akkor az valószínűleg a játék része volt. Sok kutya játszik nyaktépőset, úgyhogy kétlem, hogy félreértette volna a dolgot. Vicsorogni is szoktak játék közben :)

Ezt a megadta magát dolgot meg felejtsd el. Az, hogy a kutya a hátára fekszik, bizonyos fokú bizalmat jelez, hogy meg meri neked mutatni a hasát meg a torkát, de semmi többet, pláne játék közben. De még ha szidásra is reagál így, az is általában csak elkerülő viselkedés (tudja, hogy az emberek hajlamosak ennek bedőlni), hogy ne kapjon többet.

2015. okt. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az enyémmel szoktam úgy játszani, hogy én csipkedem, ő meg ráfog a kezemre. egyikünk sem viszi túlzásba, nem fáj a másiknak, ez csak játék, csak ő durván szeret játszani :D szerintem ő is csak szórakozott :)
2015. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!