Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért rázza rendszeresen a...

Miért rázza rendszeresen a fejét a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves, kan, labrador kutyám, aki már pár hónapos kora óta sűrűn rázza a fejét. Mintha lenne rajta valami, ami zavarja vagy nem tudom. Úgy egy éve, amikor voltam vele állatorvosnál kennel köhögés miatt, akkor megemlítettem ezt is az állatorvosnak, de nem mondott rá lényegében semmit. A fülei tiszták és látszólag abszolút egészségesnek néz ki, csak időnként elgondolkozok rajta, hogy talán van valami probléma a fülével, aminek nincs más jele.
2015. okt. 22. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk akkor rázta, amikor a fülével volt baj.

Én megnézetném alaposan, nehogy ráhúzódjon valami gyulladás az agyára.

2015. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk is rázza a fejét, aki egy újfoundlandi.

Rázhatja fülgyulladás miatt, toklász miatt, kosz miatt vagy össze van csomósodva a füle mögött a szőr!

Ha az utóbbi nincs, vidd el orvoshoz mutasd meg neki!

2015. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy fülgyulladás. Ilyenkor érdemes a bűzmirigyet kinyomni, vélhetően magasabb a szervezetében a bakteriális fertőzöttség. Tudom, hogy ez hülyén hangzik, de ha megcsinálod, meglátod, milyen rohamosan múlik el a fej rázása.
2015. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De születése óta tartó fülgyulladás?


A bűzmirigye ki lett nyomva a nyáron, milyen sűrűn lehet/kell?

2015. okt. 23. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!