Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Stronghold selamectin 240 mg...

Stronghold selamectin 240 mg használata?

Figyelt kérdés

Bolhaallergiás a kutyánk elvittük dokihoz és ezt adta. Mennyit tegyek rá a nyakára egyszerre? Pár csepp vagy az egésszel? Mert én fél tubust rányomtam. Amúgy olyan 30 kg lehet a kutya.


Macskán is lehet alkalmazni?



2015. okt. 24. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Macskára van külön, azt szabad rá. 2,5 kg alatt (ez jó nyuszira is), 4kg-ig, stb. Kutyánál is súly alapján van. Gondolom annak megfelelőt adott az állatorvos.

És a teljes mennyiséget rá kell abból tenni, egyébként nem igen lesz hatásos és csak pénzkidobás volt. Szóval tedd rá a maradékot is és a cicára vegyél külön, mivel nem tudod kimérni a pontos mennyiséget és túladagolni sem kellene.

2015. okt. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gigike86 ***** válasza:

Macskakra SZIGORUAN TILOS kutya cseppeket rakni, bele is halhatnak! Lattam videot rola, nem kivanom senkinek..

30kg-os kutyara kb 3.500.ft, macskara 2.100.ft-ert vettem darabjat 5 kg alattiakra.

2018. jún. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!