Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 éves yorki kutyám már több...

Kovács Csiri kérdése:

10 éves yorki kutyám már több mint egy éve köhög. Orvos nem tudta miért. Mostanában folytó a köhögése. Jól eszik, jó a hangulata. Hogyan segithetnék rajta? Gyógyszer lenne erre?

Figyelt kérdés

2015. okt. 25. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy kérj egy teljes kivizsgálást, vagy vidd el máshoz, aki foglalkozna is a kutyával! Gyógyszer úgyis csak az orvos írhat fel!
2015. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el másik orvoshoz. Nekem a macskám életét mentette meg egy orvos váltás - azóta is nála vagyunk.
2015. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet szívprobléma is, de ahogy írják, vidd normális orvoshoz. Nálunk is van egy orvos aki csak a védőoltásait adja el, meg ha baj van akkor az elaltatásig lát. Meg a pálinkásüveg aljáig. Hozzá nem megyünk.
2015. okt. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyakörve van?


Nálunk akkor szokott köhögni a kutyánk,egyszer csak rájön,mikor sétánál húz,meglát egy macskát pl.


Nekem azt mondták ez gégeösszeesésnek hívják,ez előfordul a nyakörves kistestű kutyáknál. Talán ez is állhat a háttérben,nálunk csak úgy itthon is szokott köhögni,persze havonta 2x-3x ha előfordul amúgy nem.


De ha nem ez az ok,akkor ki kéne vizsgáltatni.

2015. okt. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Másik orvos.


Egy éve köhögő kutyára az orvos azt mondja, hogy nem tudja miért te meg elfogadod????


Ha ne adj' isten valami komoly baja lesz akkor ki a hülye?


Egészségügyi problémákkal nem szórakozunk a kutyát addig visszük amíg nem találunk egy tisztességes állatorvost aki egy alapos vizsgálattal indít!

2015. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tüdőrák tünete is lehet,jobb lenne másik orvoshoz vinni,de akár még több dokival konzultálni.


Nekem is volt mikor egy-egy betegségnél még egy dokihoz elvittem,mert a sajátunk tanácstalan volt,felírt xy gyógyszert,de nem gyógyult meg teljesen a kutya.

2015. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!