Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te milyen gyakran szeded...

Te milyen gyakran szeded össze a kutyakakit? (kertesházban élők)

Figyelt kérdés
Én mindennap összeszedem, ha éppen kint vagyok és akkor csinál oda azt rögtön felszedem. Emiatt általában úgy néznek rám mint egy ufóra. Szerintem ez természetes, nem fogom hetekig rohasztani a füvön... voltam egyszer vendégségben, ott szerintem sosem szedték össze mert mindenhol az volt, komolyan nem tudtam már hova lépni mert nem volt egy talpnyi hely sem tiszta... na az nagyon undorító volt. Nem értem hogy lehet így élni.
2015. okt. 25. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Normálisan tartott kutyát kertesházból is kivisznek napi 3-szor sétálni, ergo remélhetőleg nem hagyják a közterületen ők sem.
2015. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Naponta.
2015. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
naponta 2-szer. Aki nem szedi össze még a kertjében sem, képzelem mi lehet a házában.......
2015. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Reggel és este viszem a kutyákat sétálni. (3kutya) Ha az utcán csinálják is össze szedem. De van olyan, hogy a kertbe jön nekik össze. Mindig össze van szedve. Szóval naponta többször is ha kell. Szerintem ez igy normàlis. Ne érezd magad Ufónak. ;)
2015. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!