Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van jó kutyás könyv?

Van jó kutyás könyv?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne, amibe sokminden benne van. A neveléstől, a hasznos dolgokig. Pl. hogy tanítsam meg hogy ide hozza a dolgokat, meg megkeresse a labdát...stb.
2010. márc. 17. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Vizslás könyvem van az a címe, hogy A Magyar Vizsla. Abba a könyvbe minden le van írva a vizslákról. Olyan könyvet nem tudok amiben benne vannak más fajták is.
2010. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nevelésben szerintem a legeslegjobb Jan Fennel: Hallgassunk a kutyánkra c. könyve. Ilyen trükkösben meg Kyra Sundance-, 101 kutyatrükk
2010. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Jan Fennel a legjobb, a kutyafajtásban pedig van olyan, hogy Kutyaenciklopédia.
2010. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:
52%

Kitört a Fennel őrület. Azért minden abban sincs benne. Én legalábbis nem találtam olyan részt, hogyan tanítsuk apportírozni a kutyát.

Bár szerintem nem is kell, vannak dolgok, amiket nem lehet könyvből megtanulni. Pl. én úszni sem úgy tanultam, hogy megnéztem a könyvben a lábtechnikát. Néhány dolgot csak a gyakorlatban lehet megtanulni.

2010. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 osvathtibi ***** válasza:
Jogosítvány kutyákhoz a címe
2012. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!