Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alacsony energiaszintű kutyát...

Alacsony energiaszintű kutyát keresek ami nincs több 30 kg-nál. Angol Buldogon gondolkodtam eddig, ha más nem lesz ő marad. Ajánlat?

Figyelt kérdés
Nem szeretném használni semmire de ugyanúgy foglalkoznék vele, suliba nem hiszem hogy járatnám. Ha 1 éves lesz a Rotim veszek hozzá egy másikat. Vagy jobb lett volna előbb venni a Buldogot mint a Rotit? :) (De még nem biztos a Bull)
2015. okt. 25. 22:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Most nézek egy angol oldalt ami kiadja a kis energiaszintű kutyákat. Eddig ezeket néztem : Német Pincser, Staffordshire Bull Terrier és Ausztrál pásztorkutya. Most olvasok még utánuk. Még az sem biztos hogy alacsony alacsony energiaszintű kutyát akarok:D Bár amiket az előbb irtam azoknak kell lennie mert a gép adta ki. Lelehet fárasztani egyszerre két kutyát? De suliba nem járnék vele.
2015. okt. 25. 23:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Az energiaszint fajtától független. Ha eldöntötted, milyen fajtát szeretnél, látogasd meg többször a tenyésztőt és figyeld a kölykök viselkedését.
2015. okt. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még valami. A lefáradáshoz fizikailag és agyilag is meg kell dolgoztatnod a kutyád. Nem baj, ha ez nem a suliban történik de az időt mindenképp rá kell szánnod.
2015. okt. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

"a kis energiaszintű kutyákat. Eddig ezeket néztem : Német Pincser, Staffordshire Bull Terrier és Ausztrál pásztorkutya. "

He? Heeee? Ezek a fajták, mint alacsony energiaszintű kutyák? Amúgy ez az energiaszint amúgy is hülye megfogalmazás, de ha ez az oldal ezeket a kutyákat nem pörgősnek mondja, akkor másban se hidd el egy betűjét sem.

2015. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!