Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pumi? Lököttség netovábbja?

Pumi? Lököttség netovábbja?

Figyelt kérdés

Udvarról nem hajlandó se pórázon, se póráz nélkül kimenni, a jószágokat csak kerítésen belűl maradva hajtja, ha kivinném erőszakkal képes lenne megharapni,

az udvaron kívűl a kecskéket sem tereli mivel nem megy ki, de ha ő belűl van és a kecskék kívűl a kerítés mellett vannak akkor terelné. A tyúkot azonnal kinyírja(ha engedném) de a patkány szabadon engedve nem érdekli... Nem első kutya, foglalkozva van vele...



2015. okt. 26. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
nem minden pásztorkutya fajta egyede válik be. Mennyi idős? Ha 1 évesnél fiatalabb akkor még van remény, mert alakulhat. A legnagyobb gond az hogy a tyúkot megölné. Egy jó pásztorkutya soha nem bántja az állatokat. Nekem sinkáim vannak. Jelenleg 3 darab. A szukám az profi, marhához, juhoz egyaránt való. A kan az csakis marhás, mert erősen fog, és kicsit ő is lökött,nem szófogadó még annyira. Na és neki van a kölyke, 6-7 hónapos. Ő ha egyedül van hiába küldöm, nem megy hajtani, fél is, meg nem érti a dolgot. De ha ott a másik akkor olyan szépen dolgozik, vagy próbálja utánozni a másikat hogy csoda. Van egy ötletem: Van itt Magyarországon egy Tari József nevű ember. Kutyát is tenyészt, juhai is vannak. Hozzá elmehetnél próbaterelésre, hogy mit reagál a kutyád a juhra. Még ha úgy van szerintem egy képzett kutyájával együtt is meg lehetne próbálni, és hátha rájön a pumid a dolgok nyitjára. Az elérhetőséget privátban leírom.
2015. okt. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!