Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le? Ha jön...

Hogyan szoktassam le? Ha jön valaki izgatott lesz stb.

Figyelt kérdés

Kerti kutya, ha kinyitom a kert ajtót és bejön valaki idegen, akkor ott pörög, szaglászik, néha próbál felugrani, egyből rászólunk stb. de hogy tudom leszoktatni, hogy üljön meg, vagy maradjon egy helybe vagy legalább ne pörögjön ennyire, megszaglászik (mert az kell :D) és annyi ... köszi

(tudom tudom kutyasuli. de most tegyük fel,hogy nincs rá lehetőség)

Labrador egyébként és kan, 1,5éves


2015. okt. 26. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

A kutyasuli sem mindig segít a súlyosabb eseteknél.

Szerintem nem gond ha szaglászik aza dolga.Viszitek sétálni?Ha nem akkor nem csodálkoznék hogy minden ingerre ennyire hevesen reagál.

2015. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen visszük, van hogy minden nap, van hogy ritkábban de egy héten többször visszük.
2015. okt. 26. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig ez sajnos kutyasuli. Ez egyszerű fegyelmezési kérdés, vagy el tudod érni, hogy az történjen, amit te akarsz, vagy nem. Ha nem, akkor meg kell tanulnod.

Plusz ugye a fárasztás. Egy aktívabb labinak simán kevés lehet a heti többszöri séta, pláne ha csak pórázon lehet, nem bandázhat más kutyákkal, nem tanítod, szóval valójában semmi megterhelő nem történik vele.

2015. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
1,5 éves kutyák általában ilyenek főleg ha kan. A kutyasuli nem fog segíteni ebben az esetben, ha a kutya izgatott akkor izgatott, majd megszokja ahogy idősödik, hogy jönnek hozzátok emberek. Neked inkább a felugrálásról kell leszoktatnod, csináld azt, hogy ha felugrik morogj rá, vagy ordíts rá, majd ültesd le és ha leül dícsérd agyon, majd megtanulja hogy ha hazajön valaki és leül akkor megsimogatják.
2015. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ne segítene a kutyasuli?
2015. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!