Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Uj családtag!? :D

Uj családtag!? :D

Figyelt kérdés
Nemsokára kapok egy kutyàt és tudnátok olyan oldalt linkelni amiben leirják azt hogy hogy neveljem,tartsam, hányszor etessem stb...?kezdő vagyok :) előre is köszönöm

#Kiskutya-kölyök-kutya-nevelés
2015. okt. 26. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Google. Rengeteg oldal van, ahol ezekről írnak, itt-ott hülyeség is van bőven. ez nem olyan egyszerű, hogy belinkelünk egy oldalt, és mindent tudni fogsz. Ha van ismerősöd, akinek van kutyája, akkor kérdezd meg, vagy ha valamit nem tudsz, akkor írj ki ide egy kérdést, vagy akár írhatsz nekem is (vagy másnak, aki felajánlja), biztos szívesen segítenek többen is. :)
2015. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat igazabol eleg kezdo vagyok meg sosem volt kutyam,ő lesz az elso es egeszseges eletet akarok biztositani neki hogy ne legyen hianya semmiben:) ...
2015. okt. 26. 19:28
 3/6 anonim válasza:
100%
Tessék :D [link]
2015. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a tenyésztőjét, biztosan ellát hasznos tanácsokkal ;)
2015. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat :D
2015. okt. 26. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Cesar Milan és Jan Fennel könyvek nagyon hasznosak és sokat segíthetnek! Illetve a későbbiekben egy jó kutyaiskola.
2015. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!